PLASMASNIJDER CUT50

Artikel-Nr. VI-MIG140
EAN 8720028142767
Price: 320,65 €
Bruttopreis
€ 265,00 zzgl. MwSt.

Een professionele plasmasnijder deze CUT50 is een apparaat voor dagelijks gebruik.

Uitstekende kwaliteit door de volledig digitale inverter technologie!

U kunt gemakkelijk alle geleidende metalen zoals staal, koper, roestvast staal, brons, alumium, titanium etc. accuraat snijden. Een perfect alternatief voor een haakse slijper!!

Teilen

Beschreibung

  • Een plasmaboog die dwars door elk elektrisch geleidend metaal snijd.
  • Krachtige snijsnelheid die een hoge productiviteit garandeert
  • Zuiver snijden zodat weinig of geen nabewerking nodig is
  • Minimale bedrijfskosten door het gebruik van perslucht - in plaats van duur gas
  • Traploos instelbare snijstroom van 10 - 50 A
  • Geen materiaal vervorming door hitte - metaal afval wordt tot een minimum beperkt
  • Makkelijk te bedienen 
  • Hoogwaardige energiedichtheid met een minimum aan vervorming door warmte
  • Eenvoudige bediening en lage thermische uitzetting
  • Krachtige, hoge inschakelduur van 60% bij 50 ampère
  • Snel koelende ventilator zorgt voor een maximaal vermogen


De plasma cutter  CUT 50 heeft de meest geavanceerde MOSFET inverter technologie (Toshiba). De resulterende bijzondere eigenschappen zoals hoge snelheid en precisie van controle geeft dit apparaat een uitstekende kwaliteit bij het ​​snijden.

De CUT 50  is voor de industrie, ambachten en thuis gebruik optimaal geschikt. In de laatste 8 jaar zijn er al meer dan 5000 van verkocth. Gemakkelijk in gebruik, stabieliteit en nauwkeurigheid staan ​​garant voor plasmasnijden op het hoogste niveau.

Het apparaat wordt compleet geleverd. U hoeft alleen maar een compressor aan te sluiten. De compressor is niet inbegrepen. De stekker is reeds geïnstalleerd. Alles wat je nodig hebt is een zekering van 16A.


Belangrijke kenmerken:
Aan/uit Schakelaar op de handgreep
Digitaal display
Snijden tot 12 mm, afhankelijk van het materiaal : constructiestaal ST37 tot 12 mm, Roestvast staal tot 8 mm, aluminium tot 7-8 mm. Dit zijn echte data (kijk naar de video).
Het apparaat werkt op een hoge frequentie ontsteking wanneer het contact met het werkstuk, (voordeel: nauwkeuriger en sneller snijden) 
Smalle snijdbreedte
Hoge snijsnelheid
Goede snijkwaliteit
Door de geringe vervorming kunnen dunne platen onmiddellijk opnieuw aan elkaar gelast worden.
Nauwkeurige en zeer stabiele boog. Perfect voor het snijden van olietanks, plaatwerk, chassisdelen etc. (Goed alternatief voor de slijpschijf)

  
De inverter technologie maakt het ook een enorm gewicht en volume vermindering mogelijk. Het ​​apparaat weegt slechts 9 kg.
 
Een luchtcompressor met een capaciteit van ten minste 4,5 bar en een opbrengst van 120 liter/min. is vereist. (Geen duur gas). Een kleine compressor is al voldoende.
 
Om te werken met deze machine heeft u alleen het volgende nodig:
1. Plasma snijder
2. Compressor
3. Lashelm of bril
4. Lashandschoenen

Techische gegevens:

Nominale spanning   AC 230 V 
Ingangsfrequentie 50/60 Hz
Inschakelduur bij 50 A 60%
Inschakelduur bij 30 A 100%
Weergave van de uitgangsstroom 10 tot 50 A
Zekering 16 Amp
Gewicht 9 kg
Afmeting    425 x 205 x 355 mm   
Capaciteit max. 12 mm
Luchtdebiet  120 L / min, 4,5 bar.

Leveringsomvang:

Het apparaat PLASMA CUT 50
Accessoires: 5 nozzles, 5 elektroden, 2 keramische caps
Massakabel 3 m
Waterafscheider
Aansluitslang
Gebruikershandleiding (Duits)

4 other products in the same category

Angesehene Artikel

Clients also bought

Lade ...
Zum Seitenanfang