De waterproof vellen van Indasa liggen goed in de hand mede door het anti-slip papier.
Tijdens het voorbereidingsproces zijn de Colad Polyester Voorbewerkingshandschoenen essentieel. Ze bieden uitstekende bescherming tegen snijden en krassen tijdens montage, demontage, voorbereiding en lichte schuurwerkzaamheden.
Cleco's - afkomstiog uit de vliegtuigindustrie waar men zeer veel gecompliceerd plaatwerk maakt - zijn zeer handig in gebruik, hiermee hou je je handen vrij tijdens lassen en het op maat maken van plaatwerk.
Smeertin, staaf van circa 250 gram, voor het vertinnen van lasnaden, opvullen/strakmaken van deuken dellen en oneffenheden aan al uw plaatwerk.
Geschikt voor dunwandige profielen en plaat, ideaal voor carosseriewerkzaamheden, ook geschikt voor roestvast staal.
Deze mengbeker voor lakvoorbereiding zijn gemaakt van polypropylene. Door de helderheid van de mengbekers zijn de mengratio’s en de inhoud goed zichtbaar vanuit de binnenzijde van de beker.
Lamellenschijf diam. 125mm met kom. Ideaal voor het verwijderen van roest en lak ter voorbereiding van plaatwerk werkzaamheden.
Deze spuitbussen bevatten een combinatie van samengeperst gas (175 ml) en oplosmiddelen (100 ml) voor het achteraf vullen met behulp van een spuitbussenvulapparaat.