U kunt tegen het koperen deel van dit gereedschap "aanlassen" het voordeel is dat de las niet zal hechten aan de tang. Alleen geschikt voor MIG lassen.
Universele brandstofslang, geschikt voor Benzine, Diesel, BIO Diesel,ECODiesel, (RME/PME) 4 mm binnendiameter.
500 gram neon / fluoriserend geel, goed voor circa 2 vierkante meter.
Lijm voor zowel permanente als tijdelijke hechting. Geschikt voor het verlijmen van papier, karton, hout, textiel en diverse soorten kunststof.
Voor mechanisch polijsten en schuren Geschikt voor gebruik met grofkorrelige polijstpasta's
Comma Hyper Clean is een zeer krachtige ontvetter, verwijdert oliën, vetten, vuil en andere verontreinigingen van onderdelen, motoren, machines, etc.
BGS Universele remtrommel / aandrijfas trekker Geschikt voor het eenvoudig verwijderen en/of trekken van remtrommels en aandrijfassenVoorzien van 5 armen met ovale gaten, verchroomd.
Professioneel kunststof reparatie systeem. Electronische temperatuur regeling.Werkt met alle thermo kunststoffen.