Set van 3 stuks zwaar uitgevoerde metalen tangen om slangen tijdelijk af te sluiten.
Gemaakt van een kunstof compostiet materiaal wat de lak niet beschadigd.
Geef een laatste afwerking aan uw nieuwe laklaag. Snij half-uitgeharde zakkers uit uw nieuwe laklaag tussen kleur- en blanke laklaag.
Een zeer complete, maar liefst 14-delige oliefilter kappen set.
Reactieve onverzadigde polyesterhars, die op vrijwel elk oppervlak kan worden aangebracht, vooral in combinatie met glasvezelweefsel en glasvezelmat
3M 08401 Afdichtingskit is transparant, niet druppelend en sneldrogend. Deze transparante 3M afdichtingskit is speciaal voor het snel opvullen van naden, gaten, kieren en scheuren tot 3mm.
Bord met 80 vel speciaal mengpapier t.b.v. makkelijk en schoon mengen van plamuur en andere 2K vulmiddelen.
500 gram Canna Fucile Antraciet metallic hoogglans, goed voor circa 2 vierkante meter.
Weegt bijna de helft van gewone plamuur, creëert geen poriën. Het is gemakkelijk te schuren, heeft een hoge elasticiteit en uitstekende hechtingseigenschappen op verschillende materialen.